Sertifikalı Eğitimler


200 Saatlik Yoga Alliance Onaylı Temel Yoga Uzmanlaşma Programı; 100 Saat Yoga Alliance Onaylı Hamile Yogasında Uzmanlaşma Porgramı; 95 Saat Yoga Alliance Onaylı Çocuk Yogası Uzmanlaşma Programı

I. Temel Yoga Uzmanlık Programı


Bu program Kibele Akademi tarafından verilen 200 Saatlik Yoga Alliance onaylı bir Yogada Uzmanlaşma programıdır. Programa yoga yapmayı seven, yogada derinleşmek isteyen, kendi kendine yoga pratiği yapmak ve yogayı öğretmek isteyen, kendi bedenini daha iyi tanıyarak şifalandırmak isteyen herkes katılabilir.

Programın tarihleri, içeriği ve ücreti ile ilgili bilgi edinmek için ETKİNLİKLER sayfasını ziyaret ediniz.

 

II. Hamile Yogası Uzmanlaşma Programı


Kibele Akademi markası altında Sibel Sönmez tarafından hazırlanan bu program toplamda 100 saat sürer  ve  program sonunda sınavlarında başarılı olan ve raporlarını zamanında teslim eden katılımcılara Kibele Akademi ve Yoga Alliance onaylı sertifika verilir. Katılımcılar, Programın sonunda hamile yogası derslerine uygun  yaklaşık 50 adet asana; tamamı Sibel Sönmez tarafından geliştirilmiş olan 20’ye yakın özel akış ve “Womb Dance” tekniği öğrenir. 

Programın tarihleri ve ücreti ile ilgili bilgi edinmek için lütfen ETKİNLİKLER  sayfamıza bakınız.

III. Çocuk Yogası Uzmanlaşma Programı


Bu program Burcu Olgun tarafından verilecek olan Yoga Alliance onaylı bir program olup, öğretmenler, ebeveynler, yoga eğitmenleri, çocuklarla çalışan ya da çalışmak ve içindeki çocuğu açığa çıkartmak isteyen herkes için uygundur.

Çocuk Yogasının ana hedefi; çocuklarda kendilerine ve çevrelerine yönelik farkındalık yaratmak; çocukların fiziksel, duygusal, zihinsel ve sosyal olarak dengeli olmalarını sağlamak; onlara doğru nefes ve gevşeme tekniklerini öğretmektir.

Programın tarihleri ve ücreti ile ilgili bilgi edinmek için lütfen ETKİNLİKLER sayfamıza bakınız.